Wyznawane wartości

- najwyższa jakość:

Z natury jestem perfekcjonistką. To przekłada się na moja sztukę. Przez lata doskonaliłam swój warsztat, aby dać Państwu najwyższy poziom artystyczny, co zostało docenione przez wybitnych specjalistów, krytyków i odbiorców mojej sztuki. Aby zapewnić jakoś premium sprowadzam najlepsze materiały. Wszystkie spełniają światowe normy American Society for Testing and Materials oraz odznaczają się maksymalnym stopniem odporności na działanie światła. Podłoże moich obrazów stanowi len I klasy naciągnięty na krosna.

 

- unikatowość:

Prawdziwe dzieło sztuki powinno mieć swoją „duszę”, historię i przekaz, a nie być efektem taśmowej produkcji. Moje obrazy są unikatowe i powstają w limitowanych seriach. Przy bardzo skomplikowanych obrazach spędzam nawet 400 godzin, ponieważ dla mnie priorytetem jest najwyższy poziom artystyczny, a nie ilość. Każdy obraz posiada 2 sygnatury oraz certyfikat autentyczności wraz z oryginalną pieczęcią autorską.

 

-innowacyjność i kreatywność:

Moją główną inspiracją stał się otaczający mnie mikroświat. Anna Wilk jest prawdopodobnie pierwszą na świecie malarką, która stworzyła cały cykl malarski ukazujący piękno zerdzewiałej śruby, gwoździa, skrzynki gazowej, czy spróchniałej deski.

 

- przywiązanie do tradycji:

Zajmuję się malarstwem, ponieważ, pomimo postępującej cyfryzacji, pomimo zalewu zdjęć i tanich nadruków, zawsze bliższe pozostanie człowiekowi coś, co od początku do końca zostało naznaczone ludzką ręką. Ludzkiej „duszy” nie zastąpi żadna, nawet najlepsza maszyna.

 

- chęć rozwoju i doskonalenia:

Ciągle podejmuję nowe wyzwania i doskonalę swoje umiejętności, aby nieustannie podnosić wartość swojej pracy. Aktywnie tworzę i biorę udział w konkursach i przeglądach artystycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

- wzajemny szacunek i współpraca:

Malarz w swojej pracy musi łączyć umiejętności artysty oraz rzemieślnika. Spędzone godziny przy sztaludze nauczyły mnie pokory oraz szacunku do pracy. Aby stać się specjalistą w swojej dziedzinie, trzeba poświęcić wiele czasu na naukę i praktykę. Mój szacunek do ludzi wynika też z mojego przekonania, że każdy człowiek to źródło innej wiedzy, innych doświadczeń, umiejętności. Dzięki współpracy razem możemy osiągnąć sukces i zmieniać świat na lepsze.

 

-wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka:

Uważam, że prawdziwy artysta powinien być wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka, dlatego chętnie wykorzystuję swój talent, aby wspierać potrzebujących.

  • Anna Wilkwilkanna55@wp.pl668 050 421